Dantų protezavimas

ZX-27 – Protezavimo sistema naudojant stiklines atramas

Naujo tūkstantmečio odontologinio protezavimo metodas ir naujas instrumentas, bei alternatyva visiems perspektyviai mąstantiems odontologams, bei technikams.

ZX-27 yra nauja viltis pacientui turėti estetinį pastovų dantų protezą net tais atvejais, kai anksčiau buvo įmanomas tik dalinis išimamas protezas.

Stiklo atramų sistemos ZX-27 esmė yra ta, kad ji išsprendžia probelmą susietą su tuo, kad pacinetas burnoje neturi atraminių dantų prie kurių galėtų būti tvirtinamas pastovusis protezas. Tuo pat metu systema leidžia išvengti chirurginės implantavimo operacijos, jei ji yra per brangi, ar neįmoanoma dėl kokių nors aplinkybių.

Stiklo atramos ZX-27, kurios pagamintos iš specialios medžiagos, pakeičia nesančius atraminius dantis ir laiko protezą remdamosi į gleivinės alveolinę keterą tose vietose kur nėra dantų tiek viršutiniame, tiek apatiniame žandikaulyje.

Kiekvienas ZX-27 atramos ruošinys termiškai ir mechaniškais apdirbamas specialiais sertifikuotais instrumentais, bei pritaikomas kiekvienam pacientui dividualiai tokiu būdu, kad idealiai atitiktų gleivinės alveolinės keteros išlinkimą.

Šią sistemą taip pat sėkmingai galima naudoti kombinuojant su implantais, kas labai smarkiai išplečia protezavimo darbų ir problemų sprendimų galimybes.

amp

Detali informacija gydytojams, bei kursai dantų technikams, telefonu: +37067418088

ppt word-icon

Mes atstovaujame:

slideris